Ergin, Başbakan Yıldırım’ın Diyarbakır’a gelecek olmasını değerlendirdi

03 Eylül 2016 Cumartesi 23:57
ergin-basbakan-yildirimin-diyarbakira-gelecek-olmasini-degerlendirdi

Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, “Sayın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Pazar günü Diyarbakır’a gerçekleştirecekleri ziyaret kente verdikleri önemin göstergesidir” dedi.

 
Sur Özergin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, Başbakan Binali Yıldırım’ın Pazar günü kente yapacağı ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu. Ergin, “Değerli AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ziyareti Diyarbakır halkı kadar bizi de heyecanlandırdı. AK Parti’nin bölgeye gösterdiği hassasiyeti çok iyi biliyoruz, bölge halkı için yaptığı çalışmaları her zaman takdir ediyoruz. Öte yandan, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Diyarbakır başta olmak üzere bölgeye çok hassas olduğunu ayrı bir önem verdiği zaten ortadadır.
 
 
 Malumunuz Pazar günü yapılacak ziyaret ve bu ziyaret esnasında "Cazibe Merkezi" paketini de açıklayacak olması da bunun örneğidir. "Cazibe Merkezi" paketinin açıklanacağı ziyaret nedeniyle Diyarbakır’da adeta bir bayram havası yaşanıyor. Çünkü Diyarbakır’ın işe aşa ihtiyacı var değerli Başbakanımız da bunu iyi bildiği için halkımıza hizmet üretiyorlar. Kendilerine Diyarbakır halkı adına sonsuz şükranlarımızı sunuyorum ve Diyarbakır halkının da bu bağlamda törene katılmasını temenni ediyorum” dedi.
 Haber okunma sayısı: 7377

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER