Ergin’den İşadamı Yıldız’a yaptığı yatırım için teşekkür

12 Temmuz 2016 Salı 11:18
erginden-isadami-yildiza-yaptigi-yatirim-icin-tesekkur

Diyarbakırlı işadamı Süleyman Ergin Diyarbakır’ın Çermik ilçesi Kaplıcalarına,Çermikli İş adamı Yunus Yıldız’ın yaptığı yatırım bölgenin en lüks oteli olan 5 yıldızlı Gıran Park Termal Otel’i kurdukları için teşekkür etti.

Kurulan otelin bölgeye yapılan büyük bir yatırım olduğunu bu yatırım ile bölgeye hem turist çekme adına hemde bölgede istihdamı sağlamak adına büyük katkı sağlayacağını belirten Ergin, İşadamı Yıldız’ı bu duyarlılığından dolayı tebrik etti. 


Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası, Sur Özergin İnşaat Firmaları, Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, “Çermik’te bulunan 5 yıldızlı termal otel işletmecisi sahibi Yunus Yıldız: Diyarbakır’a ve Güneydoğu’ya vefa borcum var söyleyerek büyük bir erdemlik yaparak çok büyük bir yatırım yapması bizleri çok sevindirdi. Hem istihdama yönelik hemde onlarca personel çalıştırarak çok anlamlı bir hizmet yapmıştır bölge ekonomisine büyük katkısı olacağına inanıyorum yaptığı hizmet çok önem arz ediyor. Ne kadar teşekkür etsek azdır Allah razı olsun başarılar dilerim” dedi.
Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılmasının yanı sıra bu tür yatırımlarında bölge ekonomisi için büyük bir katkı sağlayacağını da sözlerine ekleyen Ergin, “Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılmasının Diyarbakır, bölge ve ülkeye önemli bir değer daha kattığını belirten 5 yıldızlı Gıran Park Termal oteli bu yatırımlar çok önemlidir. Diyarbakırımız her şeyin en güzeline layıktır Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılmasının Diyarbakır, bölge ve ülkeye önemli bir değer daha kattığını belirten 5 yıldızlı Gıran Park Termal oteli Kaplıca suyunun sağlık turizmine kazandırılmasının çok faydası olacaktır gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında bölgeyi tanıyanlar akın akın gelecektir. Çermik ilçemiz güzel bir ilçedir şifa kaynağıdır tüm yatırımcı iş adamlarımıza görev düşüyor Diyarbakır’ımızı güzelliklerle anılmasını istiyoruz” diye konuştu.
Kaplıca otelinin şifa kaynağı olduğunu da sözlerine ekleyen Ergin, “Şifa kaynağı -İltahap romatizmalarına -Kronik Bel Ağrıları -Kireçlenmeler -Eklem Hastalıkları -Kas Ağrıları ve Kas Romatizmaları -Yaralanma ve Cilt Hastalıkları -Yumuşak Doku Hastalıkları -Sinir Sistemi Hastalıkları -Genel Stres Bozuklukları -Spor Yaralanmaları ve Tedavisi -Kadın Hastalıkları -Kemik Erimesi -İdrar Yolları ve Safra Kesesi rahatsızlıkları gibi durumlarda etkili ve şifalı olduğu anlaşılmıştır. Her şey düşünülmüştür bu insani hizmetten dolayı sayın iş adamı Yunus Yıldız: beye sonsuz teşekkür ediyorum bir Diyarbakır sevdalısıdır yunus yıldız bey bölgemiz için çok önemli bir yatırıma imza atmıştırlar.En kısa zamanda gelip ziyaret edeceğim kısmet olursa örnek bir davranış dan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum kim bu güzel evliyalar diyarında bir yatırım yaparsa yapsın minnettarlığımızı her zaman söyleriz Allah razı olsun örnek bir davranış tüm Diyarbakırlı iş adamlarımızı Diyarbakır’ımza yatırım yapmaya davet ediyoruz. özellikle bunu belirmek istiyorum SGK ile anlaşma yapmaları çok isabetli olur hastalarımız yaşlılarımız içinde çok faydalı olacağına inanıyorum” diye konuştu.
 
 Haber okunma sayısı: 7532

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER