Ergin'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

01 Mayıs 2015 Cuma 00:25
erginden-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji

Diyarbakır Kutu Ambalaj Fabrikası,Sur İnşaat ve Özergin İnşaat Firmaları,Dicle Kolonyaları Yönetim Kurulu Başkanı ve Trakya motorlu Taşıyıcı Harfiyat Kooperatif Başkanı iş adamı Süleyman Ergin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Ergin, mesajında, 1 Mayıs'ın emeğin, alın terinin ve dayanışmanın günü olduğunu belirterek, emeğiyle hayatını kazanan, alın teriyle geçimini temin eden ve ülkenin kalkınmasında büyük katkılar sağlayan milyonlarca çalışanın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

Ülkenin büyümesine, gelişmesine, kalkınmasına en büyük katkıyı sağlayanların çalışan, üreten, işçi ve emekçi vatandaşlar olduğunu vurgulayan Ergin, şunları kaydetti:

"Emeği, alın terini ve helal kazancı kutsal sayan, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir kültür ve medeniyetin mensupları olarak, tüm çalışanların emeklerinin tam karşılığını almalarını önceliklerimiz arasında. Üyesi olduğum AK Parti hükümetinin sendikalarla, sivil toplum kuruluşlarıyla istişare halinde, çalışanların sorunlarının çözümü, onların çok daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için çaba harcamaktadır. İktisadi ve sosyal yapımızın omurgası olan üretim ve katma değerin oluşturulmasında alın teri ve emekleriyle önemli katkılar sağlayan işçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutluyor, başarılar dileğiyle sevgi ve selamlarımı sunuyorum.''

 
Haber okunma sayısı: 25995

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER