baglar-belediyesi-bazalt-tasindan-kendi-asfaltini-uretmeye-basladi mebden-10-kasim-ataturku-anma-programina-iliskin-aciklama baglar-belediyesporun-sena-kizilaslan-gururu memis-lice-milli-egitim-mudurlugune-geri-dondu mil-sen-istisare-toplantisi-genis-bir-katilimla-yapildi baglar-belediyesi-kendi-asfaltini-uretiyor baglar-belediyespor-zirveye-kosuyor cihan-ensarioglu-yonetimde-yer-almadi girisimci-ve-yenilikci-liderler-dernegi-hedeflerini-guncelledi baskan-beyoglu-baglar-sokaklarinda-halkla-bulusuyor-

Diyarbakır'ın Bağlar Belediyesi, yol asfalt çalışmaları maliyetini düşürmek için mucur tesisi kurarak, Karacadağ bölgesinde bulunan bazalt taşlarından asfalt plenti ve kırma eleme

Milli Eğitim Bakanlığı, 10 Kasım Atatürk’ü anma programındaki görüntüler nedeniyle okul müdürlerinin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

Bağlar Belediyespor’un milli sporcusu Sena Kızılaslan’ın, Diyarbakır’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Karate Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu kazanması kentte

D.BAKIR/LİCE- Diyarbakır’ın Lice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine, Mehmet Reşit Memiş atandı.

D.BAKIR- Sağlık çalışanlarının sorunlarına kalıcı ve köklü çözümler üretebilmek ve onlara daha iyi hizmetler sağlayabilmek amacıyla kurulan MİL SAĞLIK-SEN Federasyonu Diyarbakır

Bağlar Belediyesi, Karacadağ eteklerindeki tarım arazilerini temizleyerek elde ettiği tarihi bazalt taşlarını belediye bünyesinde hayata geçirdiği atölye ile sıcak asfalta çevirerek

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 1.

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi bugün başkent Ankara’da gerçekleştirildi.

D.BAKIR- 2014 yılında kurulan ‘Girişimci ve Yenilikçi Liderler Derneği’, olağan genel kurul toplantısını yaptı. Kadayıfçı Sıtkı Usta’da yapılan genel kurul toplantısında,

Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, görev süresinin ilk 7 ayında 70 bine yakın vatandaşla iletişim kurarak önemli bir başarıya imza attı. Gündüz belediye

baglar-belediyesi-bazalt-tasindan-kendi-asfaltini-uretmeye-basladi

Bağlar Belediyesi bazalt taşından kendi asfaltını üretmeye başladı

Diyarbakır'ın Bağlar Belediyesi, yol asfalt çalışmaları maliyetini düşürmek için mucur tesisi kurarak, Karacadağ bölgesinde bulunan bazalt taşlarından asfalt plenti ve kırma eleme tesisinin açılışını gerçekleştirdi.

mebden-10-kasim-ataturku-anma-programina-iliskin-aciklama

MEB'den '10 Kasım Atatürk'ü anma programı'na ilişkin açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı, 10 Kasım Atatürk’ü anma programındaki görüntüler nedeniyle okul müdürlerinin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı.

baglar-belediyesporun-sena-kizilaslan-gururu

Bağlar Belediyespor'un Sena Kızılaslan gururu

Bağlar Belediyespor’un milli sporcusu Sena Kızılaslan’ın, Diyarbakır’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Karate Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu kazanması kentte sevinçle karşılandı.

memis-lice-milli-egitim-mudurlugune-geri-dondu

MEMİŞ, LİCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE GERİ DÖNDÜ

D.BAKIR/LİCE- Diyarbakır’ın Lice İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine, Mehmet Reşit Memiş atandı.

mil-sen-istisare-toplantisi-genis-bir-katilimla-yapildi

MİL-SEN İSTİŞARE TOPLANTISI, GENİŞ BİR KATILIMLA YAPILDI

D.BAKIR- Sağlık çalışanlarının sorunlarına kalıcı ve köklü çözümler üretebilmek ve onlara daha iyi hizmetler sağlayabilmek amacıyla kurulan MİL SAĞLIK-SEN Federasyonu Diyarbakır İl Başkanlığı, ‘haftalık istişare ve değerlendirme toplantısını’ gerçekleştirdi.

baglar-belediyesi-kendi-asfaltini-uretiyor

Bağlar Belediyesi kendi asfaltını üretiyor

Bağlar Belediyesi, Karacadağ eteklerindeki tarım arazilerini temizleyerek elde ettiği tarihi bazalt taşlarını belediye bünyesinde hayata geçirdiği atölye ile sıcak asfalta çevirerek şehir içi ve kırsaldaki yollarda kullanmaya başladı.

baglar-belediyespor-zirveye-kosuyor

Bağlar Belediyespor zirveye koşuyor

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 1.

cihan-ensarioglu-yonetimde-yer-almadi

CİHAN ENSARİOĞLU, YÖNETİMDE YER ALMADI

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi bugün başkent Ankara’da gerçekleştirildi.

girisimci-ve-yenilikci-liderler-dernegi-hedeflerini-guncelledi

GİRİŞİMCİ VE YENİLİKÇİ LİDERLER DERNEĞİ HEDEFLERİNİ GÜNCELLEDİ

D.BAKIR- 2014 yılında kurulan ‘Girişimci ve Yenilikçi Liderler Derneği’, olağan genel kurul toplantısını yaptı. Kadayıfçı Sıtkı Usta’da yapılan genel kurul toplantısında, dernek yönetimi değişirken, basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ve dernek üyeleri tam kadro olarak katıldılar.

baskan-beyoglu-baglar-sokaklarinda-halkla-bulusuyor-

Başkan Beyoğlu, Bağlar sokaklarında halkla buluşuyor

Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, görev süresinin ilk 7 ayında 70 bine yakın vatandaşla iletişim kurarak önemli bir başarıya imza attı. Gündüz belediye çalışmalarına ve hizmetlerine yoğunlaşan Beyoğlu, akşam ise ilçedeki vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu ise kadınlara ve çocuklara yönelik sosyal faaliyetlerle dikkat çekiyor.

mil-saglik-sen-saha-calismalarina-devam-ediyor

MİL SAĞLIK-SEN, SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

MİL SAĞLIK-SEN Diyarbakır İl Başkanlığı, saha çalışmalarına tam gaz devam ediyor. MİL SAĞLIK-SEN Diyarbakır İl Başkanı Fatoş Gökalp, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Ergin Duran, Onur Aslan ve bir grup Sendika üyesiyle beraber, Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi’ni ziyaret etiler.

desobdan-baskan-beyogluna-ziyaret

DESOB'dan Başkan Beyoğlu'na ziyaret

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'na nezaket ziyaretinde bulunarak ilçedeki esnafın sorunlarının çözümü için destek istedi.

ggcden-ihaya-iki-birincilik-odulu

GGC'den İHA'ya iki birincilik ödülü

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yılın Başarılı Gazetecileri Yarışması sonuçları açıklandı.

dicle-elektrik-genel-muduru-karaguzel-enerji-calisanlari-haftasini-kutladi

Dicle Elektrik Genel Müdürü Karagüzel Enerji Çalışanları Haftası'nı kutladı

Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, bir süre önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından her yıl kasım ayının ikinci haftası kutlanacağını açıkladığı ve ilki bu yıl gerçekleşen Enerji Çalışanları Haftası'nı kutladı.

21-yillik-matem-havasi-yusuf-bebekle-bayrama-donustu

21 yıllık matem havası Yusuf bebekle bayrama dönüştü

Diyarbakır'da yaklaşık 21 yıldır çocuk özlemi çeken Nefize Özdemir, Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çosüer'in uyguladığı makas yöntemi ile kendiliğinden gebe kaldı.

adalet-birlik-partisi-il-baskani-celebi-artik-degisim-zamani

ADALET BİRLİK PARTİSİ İL BAŞKANI ÇELEBİ: ‘ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI’

Adalet Birlik partisi Diyarbakır İl Başkanı İş adamı Tahsin Çelebi, sık sık yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

fuarin-gozdesi-hanci-restaurant-2021-hedefine-kilitlendi

FUARIN GÖZDESİ HANCI RESTAURANT, 2021 HEDEFİNE KİLİTLENDİ

D.BAKIR- Diyarbakır’ın yemek sektöründe en köklü ailelerinden birine mensup olan Şeyhmus Doğan’ın işlettiği Hancı Restaurant, bu yıl ikincisi organize edilen Gurme Diyarbakır Yöresel Lezzetler Fuarı’nın, en çok ilgi duyulan ve ziyaret edilen standlarından biri oldu.

baglar-sokaklarina-kadin-eli-degdi

Bağlar sokaklarına kadın eli değdi

Bağlar ilçe Belediyesi'nin kadın çalışanları, 'Kadınlarımızla el ele, temiz çevre sağlıklı yaşam getirir' sloganıyla sokaklarda temizlik çalışması gerçekleştirerek örnek bir davranış sergiledi. Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun eşi Dürdane Beyoğlu, bu çalışma ile vatandaşlarda çevreyi koruma ve temizlik bilinci oluşturmak istediklerini söyledi.

diyarbakir-il-milli-egitim-muduru-tascier-turkiyede-ilklere-devam-ediyor

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Taşçıer, Türkiye'de ilklere devam ediyor

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç.Dr. Feysel Taşçıer, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu'nda yarım günlüğüne okul müdürlüğü yaptı. Doç. Dr. Taşçıer, okulun öğretmenleri, velileri ve öğrencileriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

halkla-ic-ice-bir-siyasetci-mehmet-ali-arzu

HALKLA İÇ İÇE BİR SİYASETÇİ: MEHMET ALİ ARZU

Halkla iç içe olan ve onların sorunlarının çözümü noktasında gayret gösteren, Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Çınar İlçe Başkanı Mehmet Ali Arzu, göreve geldiği günden bu yana sergilediği müspet tavırlarıyla, vatandaşların gönlünde taht kurmuş durumda.