logo
baskan-beyoglundan-genc-karatecilere-malzeme-yardimi 70-yil-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesinden-doga-yuruyusu diyarbakirda-sinif-ogretmenlerine-seminer vali-guzeloglundan-baskan-beyogluna-ziyaret-ve-tam-destek abdulkadir-aksudan-binali-yildirima-destek-cagrisi milyonlarca-hastayi-ilgilendiren-karar icisleri-bakani-soylu-yilbasindan-bugune-kadar-111-teror-saldirisini-engelledik prof-dr-zehra-nese-kavaka-tumbifed-juri-ozel-odulu dunyaca-unlu-sefler-alaaddin-kahvaltiya-hayran-kaldilar optikci-altindagdan-sahte-gunes-gozlugu-uyarisi

Türkiye şampiyonasına katılacak Diyarbakırlı karatecileri çalışma yaptıkları salonda ziyaret eden merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hem malzeme yardımında

Diyarbakır’ın köklü ve başarılı Eğitim kurumlarından, 70. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Eğitim dönemi boyunca, kültürel, sportif ve sanat içerikli bir dizi etkinlik

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 4 merkez ilçede görev yapan sınıf öğretmenlerine yönelik seminer dönemi öğretmen toplantılarının ilk günkü oturumu

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır’ın en büyük ilçesi

Eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, Ak parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek açıklamasında bulundu.

Yargıtay, ameliyat sonrası hastanın durumunu takip etmeyen operatör doktorun 'görevi kötüye kullanma suçu'ndan sorumlu olduğuna hükmetti. 'İçtihat Metni' niteliğindeki emsal kararla

Büyükçekmece’de Trabzonlu İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında Araklı’daki sel felaketine değindi. Konuşmasının

Dünya Bilim ve Sanat Akademisi’nin mütevelli heyetine seçilen ilk Türk olan Prof.

Dünyaca ünlü şefler ve gastronomi yazarları Gastroway programı kapsamında geldikleri Diyarbakır’da Meşhur Kahvaltıcı Alaaddin Kahvaltı’da yaptıkları yöresel kahvaltıya hayran

Merve Optik Grup yöneticisi Hakan Altındağ, güneşli havalarda kullanılan güneş gözlüklerinin aksesuar değil, sağlığı koruyucu bir ürün olduğunu belirterek, gözlük alınırken

baskan-beyoglundan-genc-karatecilere-malzeme-yardimi

Başkan Beyoğlu'ndan genç karatecilere malzeme yardımı

Türkiye şampiyonasına katılacak Diyarbakırlı karatecileri çalışma yaptıkları salonda ziyaret eden merkez Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hem malzeme yardımında bulundu hem de izleyecekleri spor politikasıyla ilgili mesajlar verdi.

70-yil-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesinden-doga-yuruyusu

70. YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Diyarbakır’ın köklü ve başarılı Eğitim kurumlarından, 70. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Eğitim dönemi boyunca, kültürel, sportif ve sanat içerikli bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Bu kapsamda, ‘Haziran Ayı Mesleki Çalışma Programı çerçevesinde, ‘Doğada Yürüyelim, Doğada Öğrenelim’ Etkinliği çerçevesinde, bugün geniş kapsamlı bir program gerçekleştirildi.

diyarbakirda-sinif-ogretmenlerine-seminer

Diyarbakır'da sınıf öğretmenlerine seminer

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 4 merkez ilçede görev yapan sınıf öğretmenlerine yönelik seminer dönemi öğretmen toplantılarının ilk günkü oturumu gerçekleştirildi.

vali-guzeloglundan-baskan-beyogluna-ziyaret-ve-tam-destek

Vali Güzeloğlu'ndan Başkan Beyoğlu'na ziyaret ve tam destek

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır’ın en büyük ilçesi olan Bağlar’ın hak ettiği hizmetleri alabilmesi için tüm imkanları seferber ederek her türlü desteği vereceklerini söyledi.

abdulkadir-aksudan-binali-yildirima-destek-cagrisi

Abdulkadir Aksu’dan, Binali Yıldırım’a destek çağrısı

Eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, Ak parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek açıklamasında bulundu.

milyonlarca-hastayi-ilgilendiren-karar

Milyonlarca hastayı ilgilendiren karar

Yargıtay, ameliyat sonrası hastanın durumunu takip etmeyen operatör doktorun 'görevi kötüye kullanma suçu'ndan sorumlu olduğuna hükmetti. 'İçtihat Metni' niteliğindeki emsal kararla birlikte, ameliyattan sonra hastasını takip etmeyen, gerekli vizite hizmetini vermeyen doktor Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

icisleri-bakani-soylu-yilbasindan-bugune-kadar-111-teror-saldirisini-engelledik

İçişleri Bakanı Soylu: 'Yılbaşından bugüne kadar 111 terör saldırısını engelledik'

Büyükçekmece’de Trabzonlu İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında Araklı’daki sel felaketine değindi. Konuşmasının devamında, yılbaşından bugüne kadar 111 terör saldırısının engellendiğini ifade eden Soylu, yarın gerçekleştirilecek seçimle ilgili, "İnşallah İstanbul hayırlı karar verir" dedi.

prof-dr-zehra-nese-kavaka-tumbifed-juri-ozel-odulu

Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak'a, TÜMBİFED Jüri Özel Ödülü

Dünya Bilim ve Sanat Akademisi’nin mütevelli heyetine seçilen ilk Türk olan Prof.

dunyaca-unlu-sefler-alaaddin-kahvaltiya-hayran-kaldilar

Dünyaca ünlü şefler Alaaddin Kahvaltı’ya hayran kaldılar

Dünyaca ünlü şefler ve gastronomi yazarları Gastroway programı kapsamında geldikleri Diyarbakır’da Meşhur Kahvaltıcı Alaaddin Kahvaltı’da yaptıkları yöresel kahvaltıya hayran kaldı.

optikci-altindagdan-sahte-gunes-gozlugu-uyarisi

Optikçi Altındağ’dan sahte güneş gözlüğü uyarısı!

Merve Optik Grup yöneticisi Hakan Altındağ, güneşli havalarda kullanılan güneş gözlüklerinin aksesuar değil, sağlığı koruyucu bir ürün olduğunu belirterek, gözlük alınırken kaliteli olmasına dikkat edilmesini öneriyor.

diyarbakirda-multeciler-gunu-etkinligi

Diyarbakır'da Mülteciler Günü etkinliği

Diyarbakır Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Göç İdaresi, Hayata Destek Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliği ile 20 Haziran Mülteciler Günü münasebetiyle geçici koruma statüsünde bulunan yabancı çocuklar ve ailelerinin katılımıyla program düzenlendi.

baskan-beyoglu-halk-gununde-vatandaslarla-bulustu

Başkan Beyoğlu halk gününde vatandaşlarla buluştu

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çarşamba günleri vatandaşlarla bir araya gelerek çeşitli konulardaki sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyor.

suricinde-temizlik-seferberligi

Suriçi'nde temizlik seferberliği

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 308 kişiden oluşan kalabalık bir ekip ile tüm sur dipleri ve sur galerileri içinde temizlik seferberliği başlatırken, Çevre Koruma Şube Müdürü Mehmet Baran tüm vatandaşların kentin kimliği ile bütünleşmiş Surların korunması ve temiz tutulması çağrısında bulundu.

bassavci-gureden-baskan-beyogluna-ziyaret

Başsavcı Güre'den Başkan Beyoğlu'na ziyaret

Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2019 Yılı Adli Ve İdari Ana Yargı Kararnamesi ile İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret etti.

muftu-karabayirdan-baskan-beyoglua-hayirli-olsun-ziyareti

Müftü Karabayır'dan Başkan Beyoğlu'a hayırlı olsun ziyareti

Diyarbakır İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu makamında ziyaret ederek göreve seçilmesi nedeniyle tebrik etti.

gastronomide-diyarbakiri-alaaddin-kahvalti-temsil-edecek

GASTRONOMİ'DE DİYARBAKIR'I ALAADDİN KAHVALTI TEMSİL EDECEK

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın himayesinde düzenlenen Gastronomik ve turistik seyahat organizasyonu olan "Gastroway" etkinliği bu yıl Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin'in yasınıra Diyarbakır'da da yapılacak.

jandarma-bolge-komutani-koctan-baskan-beyogluna-ziyaret

Jandarma Bölge Komutanı Koç'tan Başkan Beyoğlu'na ziyaret

Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nu ziyaret ederek tebrik etti.

mektebim-okullari-8-sinif-kamp-programi-basladi

Mektebim Okulları 8. sınıf kamp programı başladı

Mektebim Okulları, 2019-2020 eğitim öğretim yılı 8.Sınıflara yönelik hazırlık çalışmalarının yürütüldüğü kamp programına hızlı bir şekilde başladı.

ozmen-ve-cakir-ailelerinin-mutlu-gunu

ÖZMEN VE ÇAKIR AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Diyarbakır’ın tanınmış ailelerinden Özmen Ailesi ile, Çakır Ailelerinin biricik çocuklarının düğünü, görkemli bir törenle yapıldı.

baskan-beyoglu-hemseri-derneklerinden-yildirim-icin-destek-istedi

Başkan Beyoğlu hemşeri derneklerinden Yıldırım için destek istedi

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’a destek vermek amacıyla gittiği İstanbul’da Diyarbakırlı derneklerin yöneticileriyle bir araya geldi.