AK PARTİ’DEN, ENSAROĞLU’NA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

11 Şubat 2020 Salı 21:40
ak-partiden-ensarogluna-hayirli-olsun-ziyareti

D.BAKIR- Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, Diyarbakır Memur-Sen İl Başkanlığına yeni seçilen Sağlık-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ak parti İl Başkanı Serdar Budak, beraberinde, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Memur-Sen İl Başkanlığına seçilen ve aynı zamanda Sağlık-Sen İl Başkanlığını görevini de sürdüren Nurhak Ensarioğlu’nu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, Ak parti Diyarbakır İl Başkanı Serdar Budak, Nurhak Ensarioğlu’nun, demokratik bir ortamda yapılan seçim sonrası göreve geldiğini belirterek, şunları söyledi:
 
‘Demokrasilerde olmazsa olmazların başında, ‘sandık’ gelmektedir. Öncelikle, demokratik ve özgür bir ortamda yapılan seçim sonrası, Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanlığına seçilen Nurhak Ensarioğlu ve ekibini kutluyor, Mukaddes kentimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Nurhak Ensarioğlu, zaten senelerden beri tanıdığımız, kişiliği ve duruşuyla, örnek bir tavır almış, değerli bir arkadaşımızdır.
Sağlık-Sen Diyarbakır İl Başkanı olarak, hem kentimize, hem de sağlık camiamıza kattıklarını hepimiz biliyoruz. İnanıyorum ki, elde ettiği bütün tecrübe ve bilgi birikimlerini, Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı olarak daha üst düzeyde, kentimizin faydasına sunacaktır. Bu vesileyle, kendisini ve ekibini kutluyor, İlimiz ve Memur-Sen camiasına, bir kez daha hayırlı olmasını, Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz’.
 
 
ENSARİOĞLU: DİYARBAKIR’A HİZMET, ONUR VESİLESİDİR
 
Sağlık-Sen ve Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi:
‘Evvela, Ak parti İl Başkanımız Sayın Serdar Budak ve beraberindeki heyete en kalbi duygularımla teşekkür ederim.
Mekke ve Medine’den sonra, 5. Haremi Şerif Ünvanına Sahip Diyarbakır’da yaşamak, hele bu Mukaddes kentte, böylesi onurlu görevlere gelmek, gerçekten Yüce Rabbim’in bizlere bahşettiği birer lütuftur.


 
Bu görevler, birer bayrak yarışıdır. Bizler de, gerek Sendikal anlamda ve gerekse kadirşinas Diyarbakırlı halkının sorunlarıyla hemhal olma noktasında, bütün gücümüzü ve olanaklarımızı seferber edeceğiz.
Diyarbakır İlimiz, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir metropol. Bu büyümeye paralel olarak, yaşanan sorunlara kalıcı ve köklü çözümler üretme noktasında, hepimize ciddi sorumluluklar düşüyor.
 
Ak parti iktidarları döneminde, İlimiz ve ülkemiz genelinde devasa projeler gerçekleştirildi. Özellikle sağlık alanında ciddi reformlar yapıldı. Bunlara paralel olarak, başta Sağlık çalışanlarımız ve memurlarımız olmak üzere, bütün çalışanların alın teri ve emeğinin karşılığını alabilmesi, uluslar arası standartlar ve normlara uygun şekilde istihdam edilmesi, fazla mesai ve tatil günlerinde yaptıkları çalışmaların hak edişini zamanında ve tam olarak alabilmeleri gibi hususlarda, sürdürdüğümüz çalışmaları, çok yönlü olarak genişleteceğiz.Memur-Sen, büyük bir ailedir. Çalışanlarımız ve ailelerimizle beraber, ülkemizde milyonlarca insanı temsil eden, devasa bir kurumdur. Bu camiada olmak da, hepimiz için gurur vesilesidir.
 
Bu vesileyle, bizleri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Ak parti Diyarbakır İl Başkanı Sayın Serdar Budak ve beraberindeki heyete teşekkür ediyor, sonuçların Memur-Sen Ailesi ve tüm kentimize hayırlara vesile olmasını, Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz’.
ÖZEL HABER: YILMAZ ACU
 

 

Haberin etiketleri:

Nurhak Ensarioğlu, Serdar Budak, Akparti


Haber okunma sayısı: 3398

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER