DİYARBAKIR’IN YÜZ AKI: KARAKUŞ GROUP

09 Ağustos 2020 Pazar 13:35
diyarbakirin-yuz-aki-karakus-group

D.BAKIR- Diyarbakır genelinde yaptığı yatırımlarla, bir çok insana istihdam olanağı sağlayan ve bunun yanı sıra kent ekonomisine katma değer katan Karakuş Group, her geçen yıl hizmet ağını genişleterek, daha profesyonel bir konsept ile hizmet sunma yönündeki çalışmalarına, devam ediyor.

 Bir Diyarbakır sevdalısı olan Karakuş Gold Group Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhmus Karakuş, bugüne kadar bir çok dev kurumu Diyarbakır’a kazandırarak, vatandaşların haklı takdirini kazandı.

Özel Genesis Hastanesi’nin kurup hizmete açan, uzun yıllar işlettikten sonra devreden, kent genelinde yaptığı inşaatların yanı sıra, Poligon 21’i hizmete sunan Şeyhmus Karakuş, önümüzdeki süreçte, daha geniş kapsamlı yatırımları kentimiz bünyesine kazandırmayı hedefliyor.

Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı olan, uzun senelerdir kentimize hizmet noktasında, elinden gelen bütün çabayı gösteren Şeyhmus Karakuş, Diyarbakır’ın bağrından çıkarak, bu Mukaddes kente hizmet etmenin onur vesilesi olduğunu belirterek, duygularını şöyle dile getirdi:


‘Mekke ve Medine’den sonra, 5. Haremi Şerif ünvanına sahip olan Diyarbakır’da yaşamak, bu kentin ekmeğini yiyip suyunu içmek, bizim için iftihar vesilesidir. Peygamberler, Sahabeler ve Evliyalar Diyarı, bu kutlu kentte, hepimiz el ele vererek, güç birliği yaparak, şehrimizi her alanda daha iyi noktalara getirmeye çalışmalıyız.

ŞEHRİMİZİN FAYDASINA OLACAK HER PROJEYE DESTEK OLMAYA HAZIRIZ

Biz Karakuş Group olarak, tarihin canlı tanığı, medeniyetler beşiği Diyarbakır’ımızın gelişmesine, kalkınmasına fayda sağlayacak her projeye destek olacağımızı, zaten daha önce muhtelif platformlarda, dile getirmiştik. Bu noktada değil elimizi, gerekirse başımızın taşın altına koyarak, Mukaddes Diyarbakır’a hizmet için her türlü fedakârlığa hazırız.

Bir dünya lideri olan ve ülkemize unutulmayacak hizmetler sunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sık sık dile getirdiği gibi, biz halkımızın efendisi değil, hizmetkârıyız.

Ak parti hükümetleri döneminde, sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde, ülkemiz dünya çapında yatırımlarla tanıştı, dünyada söz sahibi oldu, bugüne kadar yapılamaz denilen bir çok proje gerçekleştirildi. Havaalanları, köprüler, duble yollar ve diğer dünya çapındaki projelerle, ülkemiz dünya siyasetinde birinci lige yükseldi.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerimizi, önümüzdeki süreçte daha geniş bir perspektifle sürdürerek, olabildiğince ilimiz genelinde istihdama katkı sağlamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.


‘Vatan Sevgisi İman’dandır’ şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, bütün birimlerimizle olabildiğince İlimize katkı sağlayacak projeler üretmeye ve bir yandan da, kentimizin faydasına olacak her türlü yatırım projesine destek olmaya devam edeceğiz.

Karakuş Group olarak, inşaat sektöründe yaptığımız yatırımlarla, ilimiz ekonomisine katma değer sağlamaya ve istihdama katkı sunmanın yanı sıra, önümüzdeki süreçte yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÖZEL POLİGONU, DİYARBAKIR’DA

Altınşehir 1 plaza altında hizmet sunan Poligon 21, hem istihdama katkı sağlarken, hem de kent ekonomisine katma değer katıyor. Türkiye'nin en büyük, Bölgemizin ise ilk ve tek atış poligonu Poligon 21, oldukça büyük ilgi görüyor ve bu alanda ciddi bir boşluğu doldurdu. Bir yandan yatırımlarımızla kendimizde istihdama katkı sağlarken, öte yandan personellerimizi de zaman zaman kurum içi eğitime tabi tutarak, daha kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı hedefliyoruz.


Yaklaşık yedi buçuk milyon liraya mal olan Bölgemizin ilk olma özelliğini taşıyan Poligon 21 bünyesinde, zaman içinde yenilikler katarak, daha güçlü kadro ve daha profesyonel hizmet anlayışıyla, çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Yapılan atışlar, alanında yılların deneyimine sahip uzman Eğitmenler kontrolünde yapılıyor. Bunun yanı sıra ister tek, ister gruplar halinde yararlanmak isteyenlere Atış eğitimi veriyoruz. Bu eğitimler hem tek kişiye, hem de gruplar halinde sunuluyor.KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ EN ÜST DÜZEYDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Temizlik ve hijyen, ‘olmazsa olmazlarımız’ arasında yer alıyor. Dünyada yüz binlerce insanın hayatını kaybettiği, milyonlarca insanın yoğun bakım ünitelerinde tedavi gördüğü, bütün dünyayı sarsan koronavirüs bulaşıcı pandemi (KOVİD 19) bulaşıcı salgın hastalık tehlikesi dolayısıyla, bütün şirketlerimizde kırmızı alarm ilan ederek, düzenli olarak temizlik ve dezenfekte çalışmaları yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.

Sağlığımız, ihmale ve ertelemeye gelmeyecek, hayati bir konudur. Bu nedenle, personellerimize gerekli maske, eldiven ve dezenfekte malzemelerini temin ederek, olabildiğince titiz bir şekilde, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Karakuş Group olarak, ‘önce insan’ sloganımızla, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra, Diyarbakır için her türlü projeye destek olacağımızı bir kez daha belirtir, kadirşinas halkımız ve tüm vatandaşlarımıza, en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım’.

Haberin etiketleri:

KARAKUŞ GROUP


Haber okunma sayısı: 2713

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER