ÖKTÜREN’DEN, ANLAMLI ZİYARET

14 Ocak 2020 Salı 12:45
okturenden-anlamli-ziyaret

D.BAKIR- Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı Adnan Öktüren, beraberinde Dernek Yönetim Kurulu üyeleriyle, Diyarbakır il Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin’i makamında ziyaret etti.

 Uzun yıllar Diyarbakırspor Kulüp Başkanlığı da yapan Diyarbakır Siirtliler Derneği Başkanı Adnan Öktüren, Dernek Başkan Yardımcısı Metin Yılmaz, Genel Sekreter Sezai Örkmez, Yönetim kurulu Üyeleri Mehmet Emin Mülayim, Cemal Kaya ve Hakan Atabay ile birlikte, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin’e ziyaret gerçekleştirdiler. Bir süre önce göreve atanan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin’e ‘hayırlı olsun’ temennilerini ileten Adnan Öktüren ve beraberindeki heyet, Dr. Cihan Tekin’e, yeni görevinde başarılar dilediler.


Adnan Öktüren, ‘Sivil Toplum Kuruluşları olarak, kentimizde görev yapan bütün kamu kurum ve kuruluşların yöneticileriyle, her zaman gönül birlikteliği yaptık. Mukaddes kentimize hizmet noktasında üzerimize düşen bir görev olursa, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yapmaya hazır olduğumuzu özellikle belirtmek isterim.


Adanmışlık şiarıyla hizmet sunan bütün devlet büyüklerimiz ve kamu kurum ve kuruluşların yöneticileriyle, diyalog ve istişarelerimize devam ediyoruz. Mekke ve Medine’den sonra 5. Harem-i Şerif ünvanını taşıyan Diyarbakır, Peygamberler, Sahabeler ve Evliyalar Diyarıdır. Sayısız manevi ve tarihi yapıyı sinesinde bulunduran Diyarbakır’a hizmet, hepimiz için bir onur vesilesidir. Dinimiz İslam’ın Anadolu’ya açılan ilk kapısı olan İlimizde, başta resmi kurum ve kuruluşlar olmak üzere, STK’lar, Oda ve Borsa Birlikleri ve Esnaf Birliklerini sık sık ziyaret ederek, faydalı istişareler yapıyor ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. İl Sağlık Müdürümüz bugüne kadar üstlendiği görevleri başarıyla tamamlamış, Diyarbakır ve Bölgemizi iyi tanıyan bir hizmet adamı. Göreve atanır atanmaz, mesai kavramı gözetmeksizin, kentimize hizmet noktasında sergilediği gayretler hepimizin malumu’ şeklinde konuştu.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ise, Adnan Öktüren ve Dernek Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, Diyarbakır’a hizmet noktasında, tüm mesai arkadaşlarıyla gayret gösterdiklerini belirtti.
Anadolu’nun mukaddes kentlerinden biri olan Diyarbakır’a, hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, ‘Bu duygu ve düşüncelerle, kapımızın bütün Diyarbakır sevdalılarına sonuna kadar açık olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum’ şeklinde sözlerini tamamladı.

Haberin etiketleri:

Adnan Öktüren


Haber okunma sayısı: 3991

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER