ÖZEL RDENTA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ HİZMETE AÇILDI

01 Mart 2020 Pazar 21:18
ozel-rdenta-agiz-ve-dis-sagligi-poliklinigi-hizmete-acildi

Özel Rdenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, oldukça kalabalık bir kitlenin de katılımıyla, kapılarını görkemli bir törenle hizmete açtı.

 Merkez Bağlar İlçesi Şanlıurfa Bulvarı Doğum Hastanesi karşısında bulunan Dimer Plazada hizmet sunacak olan, yılların tecrübeli diş tabibi Remziye Yüce Alyamaç’ın hizmete açtığı Rdenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin açılışı, siyaset, sanat, spor ve iş dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

 


Açılışa ünlü sanatçı Bedri Ayseli, iş kadını Nadire İçkale, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başkanı Mehmet Kaya, Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makineleri Üreticileri Birliği (TÜMMER) Başkanı Raif Türk,Diyarbakır Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Edip Paçal,Bingöl Yamaç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muharrem Börü,iş insanları Burç Baysal, Süleyman Odabaşı, Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri, yerel ve ulusal basın yayın kuruluşlarının temsilcileri, sağlık sektörünün bileşenleri ve oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

 

 


DT. REMZİYE YÜCE: BÜTÜN BÖLGEMİZE KESİNTİSİZ HİZMET SUNACAĞIZ

 

 Uzun seneler kamu hastanelerinde hizmet eden ve sektörün duayen isimlerinden biri olarak bilinen Diş Tabibi Remziye Yüce Alyamaç, şunları söyledi: ‘Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, sağlık, kesinlikle ertelemeye ve ihmale gelmeyecek hayati bir konudur. Hele konu ağız ve diş sağlığı olunca, ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Senelerce beraber hizmet sunduğumuz tabip arkadaşlarımızla beraber, İlimize böyle modern bir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kazandırmak için bir süre önce kolları sıvadık. 

 

Bulunduğumuz yer, Diyarbakır’ın her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda. Ayrıca park yeri sorunumuz da olmadığı için, hastalarımız, günün her saatinde rahatlıkla gelip tetkik ve tedavilerini yaptırabilirler. 

 

Diyarbakır’a böyle modern ve donanımlı bir poliklinik kazandırarak, bu alandaki ihtiyacı büyük ölçüde gidereceğiz. Bir dünya kenti olan Diyarbakır’a kazandırılan bu tesisle, yediden yetmişe herkese ağız ve diş sağlığı konusunda hizmet sunacağız.

 

 İki katlı sağlık polikliniğimizde, birbirinden tecrübeli ve değerli diş hekimi arkadaşlarımız görev yapacaklar.
Cerrahi, ortodontik, pedodontik tüm tedavilerin yapılacağı kliniğimizde özellikle çocuklarımız için özel tedavi alanı oluşturacağız. Polikliniğimizde ağız, diş ve çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, implant uygulamaları, diş beyazlatma, ortodonti tedavisi, kanal tedavisi, diş eti hastalıkları ile ilgili tedaviler, branşının uzmanı hocalarımızca yapılacak. Ağız ve diş sağlığı konusunda, bilgi almak isteyen, çalışmalarımızı görmek isteyen bütün vatandaşlarımızı polikliniğimize bekliyoruz’.

 

 Yapılan duaların ardından gerçekleştirilen açılış sonrası, davetlilere, poliklinikte yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Açılış sonrası ünlü sanatçı Bedri Ayseli’nin doktor önlüğünü giymesi ise, ilginç görüntüler oluşturdu. Kendisi de bir diş hekimi olan Bedri Ayseli, ‘Diyarbakır’da böylesi bir açılışa katılmak,beni çok mutlu etti. Tecrübeli isimlerden oluşan diş tabibi hocalarımız ve personelleri, Diyarbakır halkına, en üst düzeyde kaliteli hizmet sunacaklar. Şehrimizin böyle profesyonel kadrolar ve teknolojinin en gelişmiş cihazlarıyla hizmet sunacak sağlık tesislerine ihtiyacı var. İlimiz ve bütün bölgemize hayırlı olsun’ şeklinde duygularını dile getirdi.

 

 Haber okunma sayısı: 8376

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER