Talha Onur ‘Yılın en başarılı iş adamı' ödülüne layık görüldü

31 Aralık 2019 Salı 14:20
talha-onur-yilin-en-basarili-is-adami-odulune-layik-goruldu

Onur Gruop, son yıllarda gerçekleştirdiği, dünya çapında ve son derece başarılı projeleriyle, iş dünyasının yıldız firmalarından biri konumuna geldi.

  Diyarbakırlı iş adamı Talha Onur’un Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Onur Gruop, oldukça geniş bir yelpazede, uzun yıllardan bu yana gerçekleştirdiği üst düzey projelerle, ülkemizin yanı sıra, uluslar arası arenada da tanınan ve saygın duyulan bir firma. Karayolundan havaalanına, barajlardan alt yapı çalışmalarına kadar dev boyutlu bir çok projeyi bugüne kadar tamamlayarak teslim eden ve ülkemizin yüz akı olan Onur Group, dünyanın bir çok farklı ülkesinde üstlendiği,

küresel

çaplı projeleri son derece kaliteli ve zamanında tamamlarken, bu ülkelerin bazılarında çalışmalarına çok yönlü olarak da devam etmekte. Aldığı işleri zamanında tamamlayarak, dünyada saygın bir yer edinen Onur Group, deneyimli ve birikimli personelinin yanı sıra, projelerinde teknolojinin en gelişmiş cihazlarını kullanmakta, yüksek kapasiteli makine ve ekipmanlarıyla, uluslar arası projeleri alnının akıyla tamamlamakta. KÜRESEL ÇAPTA PROJELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ 

‘Altın Rehber TV’ tarafından düzenlenen ve ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Başarılı Siyaset, Medya ve İş adamlarının’ seçildiği ‘Yılın Başarılı İşadamı Ödülüne’ layık görülen Onur Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Onur’un, en yüksek oyu alarak, bu ödülü alması da, ayrı bir gurur kaynağı oldu. AR-GE çalışmalarına verdiği önem ve yaptığı yatırımla da haklı olarak takdir kazanan Onur Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Onur, teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve hep en iyiyi hedeflerini belirterek şunları söyledi: ‘Öncelikle bizi bu ödüle layık gören, başta Aziz Milletimize, yetkili Devlet makamlarına ve Altın Rehber TV Ekibine, bütün mesai arkadaşlarım adına teşekkür ederim. ‘Sabırla koruk helva olur’ atasözünde olduğu gibi, hizmete girdiğimiz ilk günden bu yana, çalışma arkadaşlarımızla beraber, aile ortamı oluşturduk ve hep daha iyiyi başarmayı hedefledik.
Zaten ben ödülü alırken, alın teri ve emekleriyle bugünlere beraber geldiğimiz, bütün mesai arkadaşlarım adına aldım. Sabırlı, özverili ve kararlı çalışmalarımızla, insana yaptığımız yatırımlar ve geleceğe yönelik umutlarımızı her daim diri tutarak, bugünlere alnımızın akıyla gelmenin haklı gururunu yaşamaktayız. 30 yılı aşkın zamandan bu yana, faaliyet gösteren firmamız, bu zaman zarfında bilgi ve birikimini sürekli revize ederek, üç farklı kıtada, hep daha iyiyi yakalama gayreti içinde olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana, insana yaptığımız yatırımlarla, kendini geliştiren, bilgi ve birikim açısından daima bir devinim içinde olan ekip oluşturduk.Böylelikle, üretim kapasitesi en yüksek ve modern cihazları bile son derece rahat ve verimli bir şekilde kullanırken, aynı zamanda makine parkımızın, bakım, onarım ve yenileme işlemlerini de, kendi merkez şantiyemizde kurulu bulunan atölyelerimizde, konusunun uzmanı personellerimizce yapmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz projelerle, ülkemizin ekonomisine yeni katma değer katarken, istihdama da ciddi katkılar sağlamak, bizleri bir hayli mutlu etti.Bir yandan çalışmalarımızı sürdürürken, diğer yandan sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi izleyip, firmamız bünyesine kanalize ettik. Uluslar arası çapta projeler gerçekleştiren küresel şirketler arasında yerimizi olma noktasında, emin adımlarla ilerlemekteyiz. Adanmışlık ruhuyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, sabır ve karalılıkla yolumuza devam edeceğiz’.

Haberin etiketleri:

Talha Onur


Haber okunma sayısı: 6929

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER