minikler ilk kez AVM gezdi

26 Mart 2015 Perşembe 10:20
minikler-ilk-kez-avmgezdi

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde ikamet eden 3-6 yaş arası 80 çocuk, Sur Kaymakamlığı sayesinde ilk kez bir alışveriş merkezini gezme fırsatı buldu.

Diyarbakır’da sosyal proje kapsamında bir araya getirilen 80 çocuk ilk kez AVM gezdi. N-City Alışveriş merkezini gezen minikler doyasıya eğlendi. Aile destek merkezindeki ana sınıfı öğrencileri proje kapsamında 3-6 yaş arası çocuklar belirlendi. Proje kapsamında bir araya gelen çocuklar oyun salonunu gezip, sinemaya giderek yemek yedi.

 

Aile destek merkezi projesi sorumluları Zeynep Karaer’in girişimleri sonucu 4 ana sınıfı eğitmeni ve 4 anne eşliğinde gidilen N-City AVM ile ilk kez alışveriş merkezini gezen 80 çocuk doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Sur ADEM Koordinatörü Zeynep Karaer, “Daha önce AVM’ye gitmemiş, oyun salonu görmemiş olan çocuklarımız bu etkinlikle çok mutlu oldu. Top havuzunda gönüllerince eğlenen miniklerimize eğlence sonrası hamburger yedirildi. Hamburger ile de ilk kez tanışan çocuklar mutluluklarını gizleyemediler. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

 
Haber okunma sayısı: 17879

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER