nasiranli-ve-delil-ailelelerinin-mutlu-gunu guler-ailesinin-en-mutlu-gunu- diyarbakirli-yazardan-imza-gunu liv-suit-otelde-diyarbakir-enlerinde hani-ilcesine-muhtesem-bir-dugun-salonu-- atik-ve-karabogar-ailelerinin-mutlu-gunu surlular-cepik-ile-costu- donkisot-lahmacun-pide-salonu-gorkemli-bir-torenle-hizmete-acildi talay-ve-hanimagadan-lokanta-acilisi en-mutlu-gunlerini-liv-suit-otelde-yasadilar

Bu akşam Kaplan City Park’ta yapılan düğün salonunda, Diyarbakır’ın tanınmış ailelerinden Nasıranlı ve Delil ailelerinin çocukları, dünya evine girdiler. Merkez Kayapınar

Diyarbakır’ın tanınmış ailelerinden Güler Ailesi, dün akşam en güzel günlerinden birini yaşadı. ARNE Özel Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Felat Güler ve eşi Bahar

Diyarbakırlı yazar Cevher Sönmez, ilk imza gününü gerçekleştirdi.

Diyarbakır'da marka ve kariyer zirvesi etkinlikleri kapsamında "Altın Toprak" ödülleri ilk defa en iyiler belirlenecek. www.diyarbakirenleri.com üzerinden yapılan yarışmada

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'ne en büyük düğün salonu yapıldı. Bin ikiyüz elli kişi kapasiteli kolonsuz Mir Düğün Salonu Hani'nin, Diyarbakır İlçelerinin en büyük düğün salonu

Diyarbakır'ın ve Ankara'nın tanınmış ailelerinden Atik ve Karaboğar ailelerinin kıymetli çocukları Halil İbrahim ve Nazlı Ece için düzenlenen kına gecesiyle evliliğe ilk

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde Sur Belediyesince koordine edilen “Çepik(alkış)” adlı televizyon programı vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

D.BAKIR- Her geçen gün büyüyen ve gelişen Diyarbakır’da, bu gelişmelere paralel olarak, yeni işletmeler de hizmete açılıyor.

Diyarbakır’da meşhur çiğköfteci ve dönerci Servet Usta Lokantası açıldı. Açılışı Diyarbakır’ın tanınmış simalarından Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf

Diyarbakır’da bilgisayar mühendisi Gizem Turhan ile Matematik Mühendisi Doç.Dr. Mahmut Bağcı düzenledikleri dillere destan bir kına gecesiyle doyasıya eğlendi. Diyarbakır’ın en

nasiranli-ve-delil-ailelelerinin-mutlu-gunu

NASIRANLI VE DELİL AİLELELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Bu akşam Kaplan City Park’ta yapılan düğün salonunda, Diyarbakır’ın tanınmış ailelerinden Nasıranlı ve Delil ailelerinin çocukları, dünya evine girdiler. Merkez Kayapınar İlçesi Kaplan City park Salon Papatya’da yapılan düğün töreninde, Adnan Nasıranlı ile Elvan Delil, hayatlarını birleştirdiler. Yaklaşık bin dört yüz kişinin katıldığı ve salonun hınca hınç dolduğu yemekli düğün töreni öncesinde, damadın babası Abdullah Nasıranlı örnek bir ev sahipliği sergileyerek, misafirlerini kapıda karşıladılar ve yerlerine kadar eşlik ettiler.

guler-ailesinin-en-mutlu-gunu-

GÜLER AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ

Diyarbakır’ın tanınmış ailelerinden Güler Ailesi, dün akşam en güzel günlerinden birini yaşadı. ARNE Özel Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Felat Güler ve eşi Bahar Güler’in dünya tatlısı çocukları Arjin ve Arin, adeta dillere destan bir sünnet töreniyle, erkekliğe ilk adımlarını attılar.

diyarbakirli-yazardan-imza-gunu

Diyarbakırlı yazardan imza günü

Diyarbakırlı yazar Cevher Sönmez, ilk imza gününü gerçekleştirdi.

liv-suit-otelde-diyarbakir-enlerinde

Liv Suit Otel'de Diyarbakır ‘Enleri'nde

Diyarbakır'da marka ve kariyer zirvesi etkinlikleri kapsamında "Altın Toprak" ödülleri ilk defa en iyiler belirlenecek. www.diyarbakirenleri.com üzerinden yapılan yarışmada Diyarbakır'da birinci sınıf hizmet veren ve Diyarbakır'ı en iyi şekilde temsil eden Liv Suit Otel'de yer alıyor.

hani-ilcesine-muhtesem-bir-dugun-salonu--

Hani İlçesine Muhteşem Bir Düğün salonu

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'ne en büyük düğün salonu yapıldı. Bin ikiyüz elli kişi kapasiteli kolonsuz Mir Düğün Salonu Hani'nin, Diyarbakır İlçelerinin en büyük düğün salonu olmaya hak kazandı. Diyarbakır'da uzun yıllardır düğün salonu işletmeciliği yapan ve Diyarbakır'da binlerce çiftin düğününü yaptığı Mir Yıldız Düğün Salonu'nun işletmecisi Genç İş adamı Baran Aktay, Diyarbakır'ın Hani İlçesi'ne en büyük düğün salonunu yaptı.

atik-ve-karabogar-ailelerinin-mutlu-gunu

Atik ve Karaboğar ailelerinin mutlu günü

Diyarbakır'ın ve Ankara'nın tanınmış ailelerinden Atik ve Karaboğar ailelerinin kıymetli çocukları Halil İbrahim ve Nazlı Ece için düzenlenen kına gecesiyle evliliğe ilk adımlarını attılar.

surlular-cepik-ile-costu-

Surlu’lar ‘Çepik' ile coştu

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde Sur Belediyesince koordine edilen “Çepik(alkış)” adlı televizyon programı vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

donkisot-lahmacun-pide-salonu-gorkemli-bir-torenle-hizmete-acildi

DONKİŞOT LAHMACUN PİDE SALONU ,GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

D.BAKIR- Her geçen gün büyüyen ve gelişen Diyarbakır’da, bu gelişmelere paralel olarak, yeni işletmeler de hizmete açılıyor.

talay-ve-hanimagadan-lokanta-acilisi

Talay ve Hanımağa’dan lokanta açılışı

Diyarbakır’da meşhur çiğköfteci ve dönerci Servet Usta Lokantası açıldı. Açılışı Diyarbakır’ın tanınmış simalarından Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Ziya Talay ve İş kadını Hanımağa Konutları İnşaat Sektörü Sahibi Menekşe İnci gerçekleştirdi.

en-mutlu-gunlerini-liv-suit-otelde-yasadilar

En mutlu günlerini Liv Suit Otel’de yaşadılar

Diyarbakır’da bilgisayar mühendisi Gizem Turhan ile Matematik Mühendisi Doç.Dr. Mahmut Bağcı düzenledikleri dillere destan bir kına gecesiyle doyasıya eğlendi. Diyarbakır’ın en büyük otellerinden biri olan Liv Suit Otel’de düzenlenen kına gecesine genç çiftlerin aileleri ve arkadaşları katıldı.

hukukcu-ahiakin-

Hukukçu Ahıakın,

Cumhurbaşkanlığı sistemi konusunda vatandaşları ve Sivil Toplum Kuruluşları’nı (STK) bilgilendirmek üzere düzenlenen panellere katılan ve aynı zamanda İstanbul-Kadıköy Evet Platformu Başkanlığı’nı yürüten Avukat Aydoğan Ahıakın Cumhurbaşkanlığı sisteminin ülkemize refahı getireceğini ve bunun büyük bir devlet reformu olduğunu belirtti.

dicle-universitesinde-yesilcam-film-ve-muzikleri-konseri

Dicle Üniversitesinde “Yeşilçam Film ve Müzikleri” konseri

DİYARBAKIR - Dicle Üniversitesi'nde Yeşilçam Film ve Müzikleri konseri 12 Nisan 2017 tarihinde yapılacak.

trabzondan-diyarbakira-gelin-geldi

Trabzon’dan Diyarbakır’a gelin geldi

Diyarbakırlı Fırat Akti ile Trabzonlu Tuba Ergin Diyarbakır’da düzenlenen müthiş düğün ile dünya evine girdi. Trabzon’dan Diyarbakır’a gelin gelen Tuba Ergin Diyarbakır’ın bir medeniyet şehri olduğunu belirterek Diyarbakır’a gelin gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

iyi-ki-varsin-diysad-iyi-ki-ciktin-hevsel-dergisi

İYİ Kİ VARSIN DİYŞAD..! İYİ Kİ ÇIKTIN HEVSEL DERGİSİ..

Diyarbakır Yazarlar ve Şairler Derneği Grubu Yönetim Kurulu üyeleri dernek bünyesinde yayın hayatına hazırladıkları ve ilk sayısı olan Hevsel Dergisi’nin mini galasını, yönetim kurulu üyesi Veysi Fida’nın verdiği davetle Tepeşehir Tesisleri’nde kutladı.

berber-ve-kuaforler-moral-etkinliginde-bulustu

Berber ve kuaförler moral etkinliğinde buluştu…

Diyarbakır Berberler ve Kuaförler Odası (DİBEKOD) tarafından Diyarbakır’da berber ve kuaförlere moral etkinliği düzenlendi.

muzik-kulturunu-halkima-asiliyorum

‘Müzik kültürünü halkıma aşılıyorum’

Diyarbakır’da 7’den 70’e her yaşa müzik eğitimi veren Artemis Müzik Mağazası’nın sahibi Murat Yüksel, “Müzik ruhun gıdasıdır, mesleğimi seviyorum en azından müzik kültürünü halkıma aşılıyorum” dedi.

geckilden-alan-kurdiye-anlamli-siir

Geçkil’den Alan Kurdi’ye anlamlı şiir

Bodrum’da 12 kişinin hayatını kaybettiği faciada kıyıya vuran minik bir beden yürekleri yakan ve ölümüyle dünyayı sarsan 3 yaşındaki Alan Kurdi için Diyarbakırlı işadamı Sait Geçkil şiir yazdı.

-ncity-alisveris-merkezinde-diyarbakirda-erkan-petekkaya-ruzgari

NCİTY Alışveriş Merkezi’nde Diyarbakır’da Erkan Petekkaya rüzgarı.

D.BAKIR- Diyarbakırlı ünlü sinema sanatçısı Erkan Petekkaya, son filmi olan ‘Yeni Dünya’yı, Diyarbakır’da sanat dostlarıyla izledi.

gazeteci-yazar-enver-yilmazin-imza-gunu-ve-soylesisi-buyuk-ilgi-gordu

GAZETECİ YAZAR ENVER YILMAZ’IN İMZA GÜNÜ VE SÖYLEŞİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Gazeteci yazar Enver Yılmaz’ın imza günü ve söyleşisi, oldukça kalabalık bir davetli kitlesinin katımıyla yapıldı.

-abay-ve-direk-ailelerinin-mutlu-gunu

ABAY VE DİREK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

D.BAKIR- Abay ve Direk Aileleri, önceki gün yapılan ve oldukça kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı nişan töreniyle hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadılar.