Liv Suit Otel'de Diyarbakır ‘Enleri'nde

28 Ekim 2018 Pazar 19:41
liv-suit-otelde-diyarbakir-enlerinde

Diyarbakır'da marka ve kariyer zirvesi etkinlikleri kapsamında "Altın Toprak" ödülleri ilk defa en iyiler belirlenecek. www.diyarbakirenleri.com üzerinden yapılan yarışmada Diyarbakır'da birinci sınıf hizmet veren ve Diyarbakır'ı en iyi şekilde temsil eden Liv Suit Otel'de yer alıyor.

Meya Ajans tarafından Diyarbakır'ın enlerinin belirlenmesi için gerçekleştirilen proje tüm hızıyla devam ediyor. İlk defa internet üzerinden kentin en iyilerinin belirlenmesi için kollar sıvanırken, vatandaşlarda oy vermeye hızla devam ediyor. Diyarbakirinenleri.com internet sitesi üzerinden tüm Türkiye genelinde kullanılacak oylarla belirlenecek markalar, düzenlenecek geceyle vatandaşlara duyurulacak. Oylama yapacak vatandaşların da unutulmadığı yarışmada oy işlemine katılanlara her 15 günde yapılacak çekilişle tablet hediye edilirken, renkli markaların yer aldığı yarışmada Diyarbakır'ın en iyi otelleri arasında yerini alan ve gösterdiği süper lüks ilgi ve alaka ile konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Liv Suit Otel ön planda yer alıyor.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Liv Suit Otel İşletmecisi İşadamı Ferman Zaman, "Diyarbakır'ın markalarının tanıtıldığı böyle bir organizasyonu duyduğumda sevindim. Çünkü bu tür organizasyonlar Diyarbakır'ın tanıtımının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı sunan firmaların da halk tarafından bilinmesi sağlanıyor. Biz otel konusunda Diyarbakır'da gayet  iyi bir konumda olduğumuzu hem çevremizden, hem müşterilerimizden duyduğumuz memnuniyetler ile biliyoruz. Böyle bir organizasyonda bizimde yer almamızı istedikleri için bizlerde bu organizasyona katıldık. Çok olumlu tepkiler alıyoruz. Belirtilen internet sitesinde bizim ismimizi görenler hemen bizleri arıyor, oy verdiklerini söyleyip memnuniyetlerini birkez daha gösteriyorlar. Bu da bizi mutlu ediyor, çünkü biz Diyarbakır'da hizmet etmek aşkıyla bu yola çıktık" dedi.
Yarışmada en iyi otel olarak birinci olacaklarının da altını çizen İşadamı Zaman, "Biz bu yarışmadan Liv Suit otel olarak birinci olacağımıza inanıyoruz. Çünkü bizim verdiğimiz hizmet birinci sınıf bir hizmettir. Bu yarışmayı düzenleyen sevgili Meya Ajans çalışanlarına ve bizlere oy veren sevgili dostlarımız ile müşterilerimiz ve tüm Diyarbakır halkına sonsuz teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
 
Bir çok otelin yer aldığı yarışmada vatandaşların yoğun olarak Liv Suit Otel'e oy verdiği öğrenilirken, sitede otel hakkında da bilgiler aktarılıyor. Liv Suit Otel'in oy verme sayfasında şu satırlara yer veriliyor:
Eski çağlarda Amida olarak bilinen Diyarbakır, 7500 yıllık tarihi boyunca 26 farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan Diyarbakır, yüzyıllar boyunca Güneydoğu Anadolu’nun fikir, sanat, kültür ve bilim merkezi olmuştur. önemli bir ticaret merkezi olan şehir günümüzde de bu özelliğini korumaktadır. 
Liv Suit Hotel; Diyarbakır’da turizm otelcilik sektörüne yeni bir yorum getirmeyi, bu alanda misafirlerimizin konforu için ilkleri başarmayı ve misafir memnuniyetini en üst çıtada tutmayı hedeflemiştir. Liv Suit Hotel modern tarzı, ayrıcalıklı hizmetleri ve sunduğu konfor ile siz değerli misafirlerini Mezopotamya’nın başkenti, Diyarbakır’a davet ediyor. 
Liv Suit Hotel; Ninova AVM, Ceylan-Karavil AVM, Mega Center AVM gibi, bankalar, hastane gibi özel noktalara yürüme mesafesinde olup, hava alanına 3 km, şehirlerarası otobüs terminaline 6 km uzaklıktadır. Otelimiz şehir merkezinde olup, şehrin her yönünde sizi karşılayacak olan Urfa yolu üzerinde bulunmaktadır. 
Liv Suit Otelde otopark hizmeti bulunmakta olup, konaklayan misafirlere ücretsiz hizmet verilmektedir.
Adres: Şanlıurfa Bulvarı No: 38/1 Kayapınar / Diyarbakır
Tel No (1): 0412 502 12 00 Tel No (2): (0412) 502 1201
Spa Center No: (0412) 502 1203
 http://livsuit.com//Haber okunma sayısı: 1516

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER