Talay ve Hanımağa’dan lokanta açılışı

05 Ekim 2017 Perşembe 13:38
talay-ve-hanimagadan-lokanta-acilisi

Diyarbakır’da meşhur çiğköfteci ve dönerci Servet Usta Lokantası açıldı. Açılışı Diyarbakır’ın tanınmış simalarından Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Ziya Talay ve İş kadını Hanımağa Konutları İnşaat Sektörü Sahibi Menekşe İnci gerçekleştirdi.

Diyarbakır’da huzur ortamının sağlanmasının ardından bir çok işyeri açılış gerçekleştirdi. Diyarbakır Kayapanır ilçesinde  ardı arkası kesilmeyen açılışlara bir yenisi daha eklendi. Kayapınar Fırat Bulvarı üzerinde Çiğköfteci ve Dönerci Servet Usta Lokantası açıldı. Açılışı Diyarbakır’ın tanınmış simalarından Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Ziya Talay ve İşkadını Hanımağa Konutları İnşaat Sektörü Sahibi Menekşe İnci gerçekleştirdi. Açılışa siyasilerin ve iş adamlarının yanı sıra yüzlerce vatandaş katıldı.Diyarbakır’da gerçekleştirilen işyeri açılışlarının kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Yusuf Ziya Talay “Bölgenin kalkınması için büyük firmalarının bayilik verilmesinin, AVM şeklinde yatırımlar yapılmasının yeterli olmadığı, fabrikalar kurmak suretiyle geleceğimizin teminatı olan gençlerimize iş imkanı sağlamak bu hizmeti yapan iş adamlarımızın vicdani sorumluğunu yerine getirmiş olacaktır bu vesile ile tüm iş adamlarımıza başarılarının devamını Cenabı Allahtan niyaz ederim” diye konuştu.
Diyarbakır’da yaptığı hizmetlerle bir çok insana iş kapısı aralayan Diyarbakır’ın tanınmış simalarında İşkadını Hanımağa Konutları İnşaat Sektörü Sahibi Menekşe İnci ise, “15 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermekteyiz işsiz olan gençlerimize yüreğim razı olmadığı için inşaat sektöründe kendi fîrmamda kendi imkânlarımla yapmış olduğum hanımağa konutlarında işsiz olan çok sayıda gencimize iş imkanı sağladım. Diyarbakır’ı seviyorum halkımı seviyorum Diyarbakır güzellikler şehridir insanlık şehridir güzel bir şehirdir  var olduğum sürece  bir iş kadını olarak her zaman hizmetten yanayım elimden geleni yapıyorum yapmayada devam edeceğim.
Allah’ın izniyle  bizler huzur istiyoruz  yatırımlar yapılsın kimseler ölmesin  iki günlük dünyadır  bir hayır duası almamız bize yeterlidir bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan yakınlarımıza ve dostlarımıza ve Yusuf Ziya beye teşekkür ederiz” diye konuştu.
 Haber okunma sayısı: 16186

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER