logo
diyarbakirin-insaat-sektorunun-hanimagasi-menekse-inci-belediye-baskanligina-adayligini-acikladi petekkaya-adaylik-basvurusunu-yapti is-adami-ali-ihsan-elbey-hani-ilcesinden-aday-adayligini-acikladi profdr-mehmet-emin-yilmaz-bu-secim-ulkemiz-icin-donum-noktasidir elhakandiyarbakir-sayin-cumhurbaskanimizi-bagrina-basacak erdogan-yerli-savas-ucagimizi-da-yapacagiz polis-basmufettisi-sula-diyarbakirli-cocuklari-sevindirdi miroglu-partililerin-bayramini-strasbourgtan-kutladi stklar-cumhurbaskaninin-verdigi-mesajlardan-umutlu kulunk-ortadogunun-yolu-diyarbakirdan-gecer-

31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek seçimlere kısa bir süre kala Diyarbakır ilçelerinde aday adaylarının heyecanlı bekleyişi devam ediyor.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde Sağlık Teknikeri olarak görev yapan Mustafa Petekkaya, yerel seçimler öncesi Diyarbakır'ın Çermik İlçesi'nde Belediye Başkan aday adaylığı için

31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlerde Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nden aday adaylığı müracaatını yapan işadamı Ali İhsan Elbey, "Ben değil biz şiyarı ile hizmete talibiz"

DİYARBAKIR - 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlere sayılı günler kaldı. 27. Dönem Diyarbakır Ak Parti Milletvekili adaylarından Prof. Dr. Mehmet

D.BAKIR- Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Diyarbakır Milletvekili Aday Adaylarından Av. Süleyman Elhakan, 3 Haziran Pazar günü Diyarbakır’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle yaptığı sahurun ardından açıklamalarda bulundu

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 5 ilde, 10 bin çocuğa yaptığı tablolarla sanat konulu konferans veren polis başmüfettişi Ahmet Sula, hayırsever bir işadamının bağışıyla

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi çalışmalarına katılmak üzere Strasbourg'ta bulunan Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, buradan partililerin bayramını kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır’da gerçekleştirdiği mitingin yankıları devam ediyor.

DİYARBAKIR - AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Dicle Üniversitesi’nde (DÜ) düzenlenen ve Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığı’nın de katkılarıyla

diyarbakirin-insaat-sektorunun-hanimagasi-menekse-inci-belediye-baskanligina-adayligini-acikladi

Diyarbakır'ın inşaat sektörünün 'Hanımağası' Menekşe İnci belediye başkanlığına adaylığını açıkladı

31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek seçimlere kısa bir süre kala Diyarbakır ilçelerinde aday adaylarının heyecanlı bekleyişi devam ediyor.

petekkaya-adaylik-basvurusunu-yapti

Petekkaya adaylık başvurusunu yaptı

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde Sağlık Teknikeri olarak görev yapan Mustafa Petekkaya, yerel seçimler öncesi Diyarbakır'ın Çermik İlçesi'nde Belediye Başkan aday adaylığı için AK Parti Çermik İlçe Başkanlığı'na müracaatını yaptı.

is-adami-ali-ihsan-elbey-hani-ilcesinden-aday-adayligini-acikladi

İş adamı Ali İhsan Elbey, Hani ilçesinden aday adaylığını açıkladı

31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimlerde Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nden aday adaylığı müracaatını yapan işadamı Ali İhsan Elbey, "Ben değil biz şiyarı ile hizmete talibiz" dedi.

deneme

deneme

profdr-mehmet-emin-yilmaz-bu-secim-ulkemiz-icin-donum-noktasidir

Prof.Dr Mehmet Emin Yılmaz: ‘Bu seçim ülkemiz için dönüm noktasıdır’

DİYARBAKIR - 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlere sayılı günler kaldı. 27. Dönem Diyarbakır Ak Parti Milletvekili adaylarından Prof. Dr. Mehmet Emin Yılmaz, seçim çalışmalarına Ergani ilçesinde devam etti.

elhakandiyarbakir-sayin-cumhurbaskanimizi-bagrina-basacak

ELHAKAN,‘DİYARBAKIR, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’I BAĞRINA BASACAK’

D.BAKIR- Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Diyarbakır Milletvekili Aday Adaylarından Av. Süleyman Elhakan, 3 Haziran Pazar günü Diyarbakır’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, en iyi şekilde karşılayıp, ağırlayacaklarını belirtti.

erdogan-yerli-savas-ucagimizi-da-yapacagiz

Erdoğan: Yerli savaş uçağımızı da yapacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerle yaptığı sahurun ardından açıklamalarda bulundu

polis-basmufettisi-sula-diyarbakirli-cocuklari-sevindirdi

Polis Başmüfettişi Sula, Diyarbakırlı Çocukları Sevindirdi

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 5 ilde, 10 bin çocuğa yaptığı tablolarla sanat konulu konferans veren polis başmüfettişi Ahmet Sula, hayırsever bir işadamının bağışıyla Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 100 çocuğa kıyafet yardımında bulundu.

miroglu-partililerin-bayramini-strasbourgtan-kutladi

Miroğlu Partililerin Bayramını Strasbourg'tan Kutladı

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi çalışmalarına katılmak üzere Strasbourg'ta bulunan Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, buradan partililerin bayramını kutladı.

stklar-cumhurbaskaninin-verdigi-mesajlardan-umutlu

STK’lar Cumhurbaşkanının verdiği mesajlardan umutlu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır’da gerçekleştirdiği mitingin yankıları devam ediyor.

kulunk-ortadogunun-yolu-diyarbakirdan-gecer-

Külünk: Ortadoğu’nun yolu Diyarbakır’dan geçer

DİYARBAKIR - AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Dicle Üniversitesi’nde (DÜ) düzenlenen ve Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl başkanlığı’nın de katkılarıyla düzenlenen “Tarihin öznesi olma yolunda Türkiye” adlı programda yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı.

yalardan-cumhurbaskani-erdoganin-cagrilarina-tam-destek

Yalar’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrılarına tam destek

DİYARBAKIR - AK Parti Milletvekili adayı İşkadını Dürdane Yalar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın terör örgütlerine karşı milli seferberlik ve Kayseri’deki mitinginde dövizinizi bozdurun çağrısına destek verdiğini açıkladı.

ozkktcnin-yeni-isgal-planina-dur-diyelim

Öz"KKTC'nin Yeni İşgal Planına Dur Diyelim!.."

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr.Vecdet Öz "KKTC'nin Yeni İşgal Planı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi :

ak-partiden-isadami-sevket-demire-tesekkur-plaketi

AK Parti’den işadamı Şevket Demir’e teşekkür plaketi

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Mersin’de düzenlenen Demokrasi Mitinglerinde vatandaşlara sınırsız hizmet veren Asil Yemekçilik Şirketi sahibi ve Tarsus Zorbaz Otel Ortağı Şevket Demir’e AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı tarafından teşekkür plaketi verildi.

aslan-turkiye-buyuk-bir-ihanete-ugradi

Aslan: “Türkiye büyük bir ihanete uğradı”

Bugün 81 İl’de aynı zamanda düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Miting’ine katılmak üzere Diyarbakır’a gelen AK Parti Diyarbakır eski Milletvekili Osman Aslan, 15 Temmuz Darbe girişimini değerlendirdi.

--bu-ulkede-mazlum-ve-magdurlar-adalet-ozlemi-cekiyor

"Bu ülkede mazlum ve mağdurlar adalet özlemi çekiyor"

HÜDA PAR’ın desteklediği Bingöl bağımsız milletvekili adayı Sait Şahin için tanıtım ve destek programı düzenlendi. HÜR Aday Şahin tanıtım programında yaptığı konuşmada, yapılan adaletsizliklere dikkat çekerek, mazlum ve mağdurların adalet özlemi çektiğini söyledi.

bukarkiden-chplilere-hdpye-katilin-daveti

BUKARKİ’DEN CHP’LİLERE ‘HDP’YE KATILIN’ DAVETİ

HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEDENİ SEYREK BUKARKİ CHP ÜYELERİNİ, HDP’YE DAVET ETTİ.

ak-parti-mardin-milletvekili-aday-adayi-mehmet-veysi-yilmaz

Ak parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Mehmet Veysi Yılmaz:

‘Fedakârlık Abidesi kadınlarımız başımızın tacıdır’

akyola-destek-cig-gibi-artiyor--

AKYOL’A DESTEK ÇIĞ GİBİ ARTIYOR

Ak parti Diyarbakır Milletvekilliğine Adaylığını Açıklayan Bedirhan Akyol’a destek çığ gibi artıyor Ak partiden Diyarbakır Milletvekilliğine Aday Adaylığını Açıklayan Akyol’a, vatandaşların yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarından destek çığ gibi artıyor.

-ozal-avrupa-birligi-insan-haklarindan-uzaklasan-turkiye-kurt-meselesini-mi-cozecek

Özal ,Avrupa Birliği insan haklarından uzaklaşan Türkiye, Kürt meselesini mi çözecek?

ANA Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, İstanbul'da yaptığı bir programda çözüm süreci ve İmralı görüşmelerinin sadece sadece HDP ve AKP arasında olmasını eleştirerek, iki parti arasında yapılan anlaşmanın 77 milyonu temsil etmediğini söyledi. Türkiye'nin Avrupa Birliği'nden uzaklaşmasının da Türkiye'nin aleyhinde bir durum olduğunu ifade eden Özal, "Şimdi Avrupa Birliği insan haklarından uzaklaşan Türkiye, Kürt meselesini mi çözecek? Mümkün değil, tutarsız." dedi.