logo

Ali İhsan Elbey'den Başkan Atilla'ya övgü dolu sözler

25 Kasım 2018 Pazar 00:19
ali-ihsan-elbeyden-baskan-atillaya-ovgu-dolu-sozler

31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nden AK Parti'den belediye başkan aday adayı olan İşadamı Ali İhsan Elbey, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na AK Parti'den aday gösterilen şimdiki başkan Cumali Atilla'ya övgü dolu sözler ile tebrik etti.

Bugün gerçekleşen AK Parti aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı açıklaması Diyarbakır'da büyük sevinçle karşılandı.


Başkan Atilla'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmasını sevinçle karşılayanlar arasında yer alan Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nden AK Parti'den belediye başkan aday adayı olan İşadamı Ali İhsan Elbey bir tebrik mesajı yayımladı.


Elbey mesajında, Diyarbakır'da 2 yıldır canla başla hizmet eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın aday gösterilmesinden memnuniyet duyduklarını söyledi. Elbey, "Sevgili mevcut başkanımız Cumali Atilla beyefendi 2 yıldır gecesini gündüzüne katarak, Diyarbakır için hizmet eden bir insandır.
Ben kendisinin canla başla çalıştığına ve Diyarbakır'ı hakettiği düzeye getirdiğine şahidim, kendisinin Cumhurbaşkanımız reisimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından aday gösterilmesine en çok sevinenlerden biriyim. Bu yolda kendisini canı gönülden destekleyeceğimi belirterek, kendisini tebrik ediyorum" diye konuştu. 
 Haber okunma sayısı: 20497

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER