BEDİRHAN AKYOL, YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

11 Mayıs 2018 Cuma 23:21
bedirhan-akyol-yine-gonulleri-fethetti

Adalet ve Kalkınma partisi (Ak parti) Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı, İş adamı ve spor adamı Bedirhan Akyol, bir kez daha gönülleri fethetmesini bildi.

Yıllardır ekonomik durumu elverişli olmayan ailelere ayni ve nakdi yardımlarda bulunan, yaptığı yatırımlarla ekonomiye katma değer katan, yatırımlarıyla insanlara istihdam olanağı sağlayan Bedirhan Akyol, hayırlı bir işe daha imza attı.

Yeni Diyarbakırspor’un oldukça uzun bir dönem başkanlığını yürüten, Ak parti İl Başkan Yardımcısı olarak bilfiil siyasetin içinde yer alan, yönetim kurulu başkanlıklarını yaptığ İnşaat firmalarıyla Diyarbakır ve ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlayan Akyol, adeta on parmağında on marifet olan bir Diyarbekir beyefendisi.

Mütevaziliği, samimiyeti ve azmiyle gönüllerde taht kuran iş adamı, siyasetçi ve spor adamı Akyol, uzun süredir ağır hastalıkla boğuşan eski milli futbolcular İlyas Tüfekçi ve Erhan Önal için düzenlenen vefa gecesine katılmakla kalmadı, aynı zamanda Tüfekçi ve Önal’a maddi destek sağladı.

 
DAVETE İCABET ETMEKLE KALMADI, MADDİ YARDIM DA SAĞLADI

İstanbul Sancaktepe Belediyesi tarafından Yaşayan Efsaneler İlyas Tüfekçi ve Erhan Önal Vefa Programı’na Erhan Önal kendisi katılırken, İlyas Tüfekçi ise rahatsızlığından dolayı kızı İlkim Tüfekçi katıldı. Vefa programında Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Ak parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Bedirhan Akyol, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Günay, Galatasaraylı Sporcular Derneği Başkanı Levent Nazifoğlu, Galatasaraylı eski futbolcular Cüneyt Tanman, Muhammet Altıntaş, Taner Alpak, Bülent Alkılıç, Hakan Ünsal, Bülent Korkmaz ile davetliler yer aldı.
Davette önce günün önemine binaen konuşmalar yapıldı. Ardından Cüneyt Tanman, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’e üzerinde adı yazılı forma hediye etti. Gece iki eski futbolcunun yararına yapılan forma satışı ve Coşkun Sabah’ın konseri ile sona erdi.
Geceye katılan Diyarbakırlı iş adamı, eski kulüp başkanı, spor adamı ve Ak parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Bedirhan Akyol, Tüfekçi ve Önal için maddi bağışta bulundu. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, duyarlı davranışından dolayı Akyol’a teşekkür etti.AKYOL: İNSANİ SORUMLULUĞUMUZU YERİNE GETİRDİK

Oldukça duygulu anların yaşandığı davette söz alan Ak parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Bedirhan Akyol ise’İlyas Tüfekçi ve Erhan Önal, bu ülkeye çok şey verdi, önemli başarılar yaşattılar. Her insanın yaşayabileceği hastalıklara yakalandılar, zor günler geçiriyorlar. Biz de sorumluluğumuzu yerine getirdik ve bundan mutlu olduk’ dedi.
 
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, DİYARBAKIR’A VERDİĞİ DEĞERİ, BİR KEZ DAHA TEYİT ETTİ

Açıklamalarda bulunan İş adamı Bedirhan Akyol, ‘Önceki Akşam Diyarbakır’da oynanan Akhisarspor-Fenerbahçe Türkiye Kupası final maçının Diyarbakır’da oynanması, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Mukaddes kentimize verdiği değerin bariz bir göstergesidir.
Diyarbakır İlimize, gerek Bölgemiz vilayetlerinden ve gerekse hem Akhisarspor ve hem de İstanbul’un yanı sıra ülkemizin muhtelif kentlerinden Fenerbahçe taraftarlarının akın etmesi de, turizm açısından büyük faydalar sağladı. Otellerimiz hınça hınç doldu’.
Bu duygu ve düşüncelerle Aziz hemşehrilerimi ve kadirşinas halkımızı en kalbi duygularımla selamlıyor, Cenab-ı Allah’tan bütün vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler nasip buyurmasını niyaz ediyorum’.
 

ÖZEL HABER.YILMAZ ACUHaber okunma sayısı: 21831

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER