Şifa dağıtan el Doç.Dr. Tevfik Yılmaz

Yılmaz ACU

Yılmaz ACU

E-Posta : yılmazacu1@hotmail.com

Allah'ın selamı üzerinize olsun, sevgili okurlarım.

Yine bir köşe yazısında sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Diyarbakır’ın sevilen simalarını köşeme taşıyacağımı ve onların başarılı çalışmalarını anlatacağımı, her zaman köşe yazılarımda belirtmiştimHiç bir çıkar gözetmeksizin, herhangi bir beklenti olmadan şehrimize insanlarımıza hizmet eden değerli insanlara da köşemde yer vermeye devam ediyorum. Sektör ayrımı yapmadan, yeter ki, Allah rızası dahilinde çaba sarf eden değerlerimizi başımızın üstünde yeri vardır.

İşte bahsettiğim o değerlerden biri de Diyarbakır için bir şans olan Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri  doktorlarından Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Tevfik Yılmaz Beyefendidir.

Değerli  hocamız olan şifa dağıtan eller diyede bildiğimiz  Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Tevfik Yılmaz  hocama ne kadar dua etsek azdır. Yaklaşık 2 yıl önce kendisini tanıma fırsatım oldu. Sayın kıymetli hocam Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Tevfik Yılmaz beyefendi de asla kibir yok ve kendisi hürmetkarlığı ile saygınlığı ile merhametliği ile tanınan bir değerdir. Sıksık ararım fakir fukaranın sağlık sorunlarını kendisine iletirim gece gündüz hangi saatte arar isem telefonlarıma bakar ameliyatta ise  daha sonra arar dönüş yapar, göndermiş olduğum hastaların tedavilerini yapar daha sonra banada geri dönüş yapar çok ince düşünceli değerli bir hocamızdır.Bu kıymetli hocamız devletini bayrağını halkını seven sıra dışı bir önemli doktordur dini dili ırkı ne olursa olsun onun için insan insandır asla ayırım yapmaz insana insanca değer verir . Öyle zor ameliyalatlar yapar  ve Ankara, İstabul gibi metropol büyükşehirlere  elinden geldiği müddetçe hasta göndermez yapabilecek bir şey varsa Diyarbakır'da hastane bünyesinde yapar. Maşallah Türkiye'nin çeşitli illerinde gelen hastaların haddi hesabı yoktur elleri adeta şifa dağıtıyor para pul menfaat derdine düşmemiş hastaları iyileştirme derdine düşmüş  ve gelen hastaların ondan memnuniyetini anlatmakla bitiremiyorlarlar.

Ameliyat olupta şifasını alan binlerce hastası var googlede yüzlerce güzel yorumlar yaparak sağlıklarına kavuşan insan kendisi hakkında "böylesi güzel bir insan sevgisi ile dolu bir değerli hocamızdan şifa bulmamız bizleri yaşamaya bağladı" diyen hastalar var hatta yeni doğan çocuklarının ismini Teyfik bırakan hastalar var.

İşte böylesi güzel insana insanca değer veren doktorlarımıza ne kadar dua etsek azdır.böylesi insan sevgisi dolu bir değeri hastalar ve hasta yakınları bizlerde asla unutmayız böyle güzel doktorlarımız çoğalsın şifa dağıtan hünerli eller asla hiçbir zaman unutulmayacak ve daha üst makamlar gelmeleri  gerektiğini düşünüyorum değerli Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr. Tevfik Yılmaz hocama ne kadar teşekkür etsek azdır. Her zaman kalbimizde yeri vardır Allah binlerce defa razı olsun sizden güzel insan Doç. Dr. Teyfik Yılmaz beyefendi. Sağolun var olunuz adınızla güzel bir yaşam diliyorum. Allah eksikliğinizi vermesin.

Saygı selam ve dua ile...

 


İzlenme: 848
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

DİYARBAKIR - HAVA DURUMU

DIYARBAKIR

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ